Genel Müdür'den

İş disiplinindeki değişmeyen kalitemiz, doğal sağlamlıktaki ilerleyiş çizgimizi zamanla, örnek alınan bir zirve gerçeğine dönüşmüştür. Müşterilerinin gelecekte talep edecekleri hizmeti önceden algılayarak çözüm sunan Çiçek Turizm,hep bir boyut yukarıdaki kalite standartlarıyla ilerlemektedir.

Hizmet sürecimizdeki her aşamayı bütün detayları inceleyerek getirdiğimiz yenilikler, hiç bitmeyen bir kalite ilerleyişini doğurmaktadır. Yıllık planlarla sağlanan ve her dönem ölçülen Çiçek Turizm’e özgü ilerleyiş, diğer turizm şirketlerince örnek alınan yeni zirve hedeflerini doğrulamaktadır.

Hep yeni hizmeti, mükemmel zamanlaması ve öncülük vasfını doğuran, ayrıntılara özen gösterme mantığıyla Çiçek Turizm günümüz turizm sektörün en sağlam yapılanmalarından birini doğurmuştur. Gelecekte daha üstün yenilikler sunacak olan bu yapılanma, kendine özgü yıkılmaz bir misyon ve vizyon temeline dayanmaktadır.

Misyonumuz

İnsana verilen değerin her şeyden önce geldiği bir ulaşım ağı kurmak

En güvenli ulaşım hizmetini mükemmel bir zamanlama ve konforla sunmak.

Çevreye olan saygısı örnek alınan, üstün vasıflara sahip bir turizm ve ulaştırma şirketi olmak.

Müşterisine sunduğu güveni ulaşım hizmeti ve çalışanlara sağladığı rahat çalışma ortamı ile Türkiye’nin turizm ve taşımacılık şirketi olmak.

Vizyonumuz

Ulaşım alanında örnek alınan bir kurumsal yapı

Tüm kadromuzun çağa yenilikler katan potansiyeli

Bireylerin, ulaşımdaki güvenliğimizden doğal rahatlığı