Bakımsız yollar, kıt imkanlar ve risk

Çiçek Turizm tüm bu yüksek engellerin üstesinden gelen bir çabayla kuruldu. Günümüzden yaklaşık 26 yıl önce başlayan çalışma azmi ile güçlü ruhundan hiçbir kayıp vermeden bugün tüm Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sağlam bir deneyim temelinin üzerine kurduğumuz hizmet dallarındaki kalitemiz hiçbir zaman değişmemiştir. Bu sayede genç ve kararlı yatırım ruhunu kaybetmeyen Çiçek Turizm, müşterisinin her gün daha da artan güveni ile geleceğe umutla bakmaktadır. Bugün farklı ulaşım ve hizmet dalları ile üstünlüğe kavuşan şirketimizin tohumu; yıllar önce bir minibüs ile verdiği ulaşım hizmeti deneyimi ile ekilmiştir. Çiçek Turizm, yatırım yaptığı her daldaki çalışanlarının üstün emeği ve fedakarlığı sayesinde sağlam bir deneyim köküne sahiptir.

 

Kuruluşumuzda yaşadığımız sert şartlar, hiçbir zaman yitirmediğimiz güven, konfor ve disiplin ilkeleri ile aşılmıştır. En önemli faktör olan "Güven" den doğan bu güçlü azim, müşterilerimizin memnuniyeti ile katlanarak artmıştır. Bir aile üyesi güveni ile talep edilen hizmetler; bizleri başarılı yarınlara yöneltmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne, Çiçek Turizm'in yüksek başarılara ulaşmasını sağlayan bütün personelimiz ve müşterilerimize, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Güvenden doğan konfor ve disiplinle, nice başarılı günlere...