Kurulduğu yıllardaki ekonominin, yeniliklere kapalı yavaş ilerleyen yapısı, Çiçek Turizm’in kökünde yatan iş şevkini hiçbir zaman kıramamıştır. Çiçek Turizm, her olumsuz unsurun önüne çıkardığı engelleri daha hızlı bir yenileme ve bu yenilemelerin bütün ayrıntılarıyla uygulama bilinciyle bugünlere gelmiştir.

Günümüz bilim çağının vazgeçilmez kuralı olan bir üst boyuta ulaşma bilinci, Çiçek Turizm’in kuruluşundan bugüne, hiçbir zaman değişmeyen özelliğidir. Bugün yaptığımız her yenilik, geleceğin sağlam bir “güven” temeline dayanması bilinciyle yepyeni ufuklar açmaktadır. Müşterilerimizin bizlere duyduğu güven, başarı ilkemizi oluşturmaktadır. Tüm bunların kanıtı ise dünümüzü gösteren yüzlerce referansımız, bugünkü güçlü ekibimiz ve yarına daha iyisini amaçlayan dev filomuzdur.

Bugünden yarına uzanan, sonsuz güven ve eşsiz kalite ile Çiçek Turizm, her zaman sizlerin hizmetinizde olacaktır.

Köklü çabamız ve ilk günün heyecanı ile şirketleşmemizin 26.hizmet yılını kutlamaktayız.

İçimizdeki doğal azim ruhunun çekirdeği olan öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetimiz, kalite temeline dayanan bir süreçte gelişmiştir. Tüm bunların doğal sonucu olarak Turizm Taşımacılığı, Servis Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, Transfer Hizmetleri, Araç Kiralama Hizmetleri dallarında birbirinden başarılı çalışmalarımız doğmuştur.

Ulaştığı başarı ile yetinmeyen Çiçek Turizm, hizmet içi kurslar ve seminerler ile profesyonel ekipler yetiştirmektedir. Çiçek Turizm olarak bu sayede edindiğimiz 0-5 yaşlardaki genç, lüks araç filomuz, başarı hedefinden şaşmayan yönetim kadromuzun kökünde tek slogan yatmaktadır:

güvene yolculuk…

Sizlerden gelen güvenle hep birlikte, daha başarılı ve güzel günlere.

 

Okay TINKIR

Genel Müdür