ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, tecrübeli kadrosu ve güvenli hizmeti ile bugün sektörün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Geleceğin teminatı olan evlatlarımızı evlerinden okullarına, okullarından evlerine aile özeni ve güveni ile ulaştırıyor, onları Çiçek Turizm ailesinin bir parçası olarak görüyoruz.

Mevzuat ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uyarak gerçekleştirdiğimiz öğrenci taşımacılığı hizmetimizde sizde Çiçek Turizm’i tercih edin, evlatlarınızı emin ellere teslim edin…

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel taşımacılığı alanında müşterilerine sunduğu yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek için kontrol ve denetimlerini düzenli yapan, sektörün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Bünyemizde bulunan personelleriniz Çiçek Turizm ailesinin bir parçası olarak görüyor, güvenle taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

TURİZM TAŞIMACILIĞI

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Turizm taşımacılığı alanında modern filosu, özel tur rehberleri, uzman sürücüleri ve güvenli hizmeti ile bugün sektörün önde gelen kuruluşlarından biriyiz.

Yurtiçi ve yurtdışına yönelik özel turlarınız için, kurum ve kuruluşların özel programları için, vakıf ve derneklerin gezi programları için; günübirlik veya konaklamalı olarak gezilerinize araç temininde bulunuyoruz.

TRANSFER HİZMETLERİ

TRANSFER HİZMETLERİ

Çiçek Turizm ailesi olarak sizin önem verdiğiniz tüm değerleri, en az sizin kadar önemsiyoruz. Misafirlerinizi kendi misafirlerimiz gibi görüyor, onların bir yerden alınıp istediğiniz başka bir yere ulaştırılması noktasında tüm hassasiyetimizi gösteriyoruz. İster yurt içi, isterse yurtdışından gelen tüm misafirlerinizi Çiçek Turizm konforuyla buluşturuyor ve sizi temsilen en güvenli şekilde istenilen yere ulaştırıyoruz.

Değer verdikleriniz bizim için de değerlidir…

ARAÇ KİRALAMA

ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama hizmeti, özellikle son yıllarda giderek önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Ulaşım yollarının yenilenmesi, turizm noktalarının gelişip çeşitlenmesi, havalimanı sayısının artması gibi etkenlere bağlı olarak, ülkemizde yüzlerce noktada rent a car hizmeti veren işyerleri açıldı. Rekabetin, hem ulusal hem de uluslararası bu kadar yoğun olduğu bir sektörde Çiçek Turizm olarak son model araçlarımızla ve farklı fiyat seçenekleri ile konforlu yolculuklarınızda ilk tercihiniz olmaya adayız.

Yıllardır turizm sektöründeki kalite çizgimizden ödün vermeden, araç kiralama sektöründe de size hizmet etmeye devam ediyoruz…