13 Ocak 2022

Çiçek Turizm olarak 25 yıl önce hayallerimizi gerçekleştirmek için  çıktığımız bu yolda hedeflerimize hep ulaştık. Sizlerinde başarmak için inandığınız her anda, daima yanınızdayız.  

13 Ocak 2022

Sürdürülebilir bir yaşam için daha duyarlı davranıyor, topluma örnek olmaya çalışıyoruz. Geleceğe bırakacağımız en büyük miras, temiz ve yaşanılabilir bir dünyadır.  

13 Ocak 2022

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kamuoyunun bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ederiz.  

13 Ocak 2022

Azmi, cesareti ve başarılı çalışmalarıyla ülkemize güç veren görme engelli kardeşlerimizin Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasını tebrik ediyoruz. Toplumsal farkındalığın artırılmasına vesile olmasını temenni ediyoruz.  

13 Ocak 2022

Yurt içi ve yurt dışı turizm pazarının lider kuruluşu, başarılı seyahat acentesi Hennes Tour ile 2022 yılı yurt içi kültür gezileri için Genel Müdürümüz Okay TINKIR ve Hennes Tour Genel Müdürü Cengiz DAĞDEVİREN arasında anlaşma sağlanarak sözleşme imza altına alınmıştır. Her iki...

31 Aralık 2021

Vip Transfer hizmetinde üstün deneyim ve son model ultra lüx tasarlanmış araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi gideceğiniz noktaya konfor ve güven içerisinde vip transfer gerçekleştiriyoruz.   

31 Aralık 2021

Sarıkamış harekâtında karları kefen olan şehitlerimizle birlikte, vatan topraklarını koruma uğruna canlarını feda ederek adını tarihe altın harflerle yazdıran diğer tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz.   

31 Aralık 2021

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı evlerinden okullarına, okullarından evlerine aile özeni ve güveni ile ulaştırıyor, onları Çiçek Turizm ailesinin bir parçası olarak görüyoruz.

31 Aralık 2021

Sevginin, barışın, kardeşliğin ve hoşgörünün sembolü Hz. Mevlana'yı #Şeb-iArus 748. #VuslatYıldönümü’nde rahmet ve dua ile anıyoruz.   

31 Aralık 2021

Sevgiyle paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın değerini biliyoruz. Toplumumuzda var olan yardımlaşma ve dayanışma bilincinin daha da artması temennisiyle Yoksullarla Dayanışma Haftasını kutlarız.   

31 Aralık 2021

Uluslararası toplumun iş birliğiyle dünyanın her köşesinde, istisnasız her insanın, haklarının korunduğu bir dünya düzeni umuduyla 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutluyoruz.  

31 Aralık 2021

Sevginin, barışın, kardeşliğin ve hoşgörünün sembolü Hz. Mevlana'yı #Şeb-iArus 748. #VuslatYıldönümü’nde rahmet ve dua ile anıyoruz.   

31 Aralık 2021

5 Aralık, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyoruz.   

30 Kasım 2021

Şoförlük, insanları sevdiklerine güven içinde ulaştıran bir meslektir. En az diğer onurlu meslekler kadar kutsaldır. Tüm şoförlerin 30 Kasım Dünya Şoförler Gününü en içten dileklerimizle kutlarız.

29 Kasım 2021

Sizlerden gelen güvenle hep birlikte, daha başarılı ve güzel günlere. Minnettarız.  #çiçekturizm #güven #başarı # #saygı #sevgi #değer #gelecek #birlikte #türkiye Çiçek Turizm®️ #GüveneYolculuk Arayın • 0332 324 48 48 Tıklayın • www.cicekturizm.com.tr Yazın •...

26 Kasım 2021

Sevginin, barışın, kardeşliğin ve hoşgörünün sembolü Hz. Mevlana'yı Şeb-iArus 748. VuslatYıldönümü’nde rahmet ve dua ile anıyoruz.  Hazreti Mevlana, kendi ifadesiyle “Allah’a ulaşacak birçok yol varken, aşkı seçmiş”, sözlerini aşkla söylemiş, bu topr...

26 Kasım 2021

İttifak Holding Konyaspor Kulubü Yönetim Kurulu Üyesi FATİH KORKMAZ’ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve İttifak Holding Konyaspor camiasına başsağlığı dileriz.

26 Kasım 2021

İyilik insanlık sanatıdır.  Bir yabancıya gülümseyin, selâm verin. Bir çocuğa kitap okuyun. Evsizlere yardım edin. Kütüphanelere, kitap bağışı yapın. İyilik, insanları birbirlerine bağlayacak altın zincirdir.

26 Kasım 2021

Türk Milletinin Büyük Kahramanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 83. yıl dönümünde saygı, özlem, minnet ve rahmetle anıyoruz.   

26 Kasım 2021

Lösemi değil, iyilik bulaşıcı. Işıl ışıl parlayan gözleriyle büyük mücadelelerinde farkındalık oluşturması açısından #LösemiliÇocuklarHaftası ’nı önemsiyor, tüm lösemili kardeşlerimize sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz.

26 Kasım 2021

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bizim zengin ve ahenkli dilimiz yeni Türk harfleriyle kendini gösterecektir” dediği ve ulusumuzu aydınlığa taşıdığı önemli inkılaplardan biri olan, 01-07 Kasım Türk Harf Devrimi Haftası kutlu olsun. 

26 Kasım 2021

Hayat bizim tasarrufumuzda! Dünya Tasarruf Günü'nü kutluyor, herkesi daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya için tasarruflu olmaya davet ediyoruz. Dünyamızı koruyalım!  

26 Kasım 2021

Kurulduğu günden bugüne kadar ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan, zor zamanlarda insanlığa umut olan Türk Kızılay'ının #KızılayHaftası’nı kutluyoruz.  

29 Eylül 2021

Hеr kаlp sеvgіylе güzеllеşіr. Kаlbіnіzі sеvіn vе onа іyі bаkın. Dünyа Kаlp Gününüz kutlu olsun.   

27 Eylül 2021

Turizmde çeşitliliğin uluslararası kültürel iletişimi ve toplumlar arasında yakınlaşmayı sağlaması dileğiyle, sektörümüzün 27 Eylül Dünya Turizm Günü'nü yürekten kutluyoruz.

27 Eylül 2021

Her türlü felaket ve acil durum karşısında kendi hayatlarını tehlikeye atmaktan çekinmeyen kahraman itfaiyecilerimizin Yangından Korunma Haftası’nı kutluyor, yangınsız ve kazasız günler diliyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.  

27 Eylül 2021

Renk, din, dil, ırk ayırmadan, farklılıklarımızın zenginlik ve güzellikle kabul edildiği, kimsenin kimseden üstün olmadığı, savaşsız, sömürüsüz, çıkarsız, huzurun ve barışın egemen olduğu, kardeşçe yaşayacağımız bir dünya dileğiyle.

27 Eylül 2021

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş olan gazilerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ederken, Yüce Allah’tan, hayatta olan tüm gazilerimize aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler diliyor, Gazil...

27 Eylül 2021

Yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakâr ve onurlu bir mesleği temsil eden öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

27 Eylül 2021

İlk yardım belki hiç tanımadığınız birinin, belki sevdiklerinizin, belki de sizin hayatınızı kurtarır. Bu yüzden ilk yardım kuralları toplum sağlığı için değerlidir. 

27 Eylül 2021

Okuyan ve yazan insan yeryüzündeki envaiçeşit çiçeklerden bal yapan arıya benzer. İnsan, okuyarak ve yazarak hem kendisini geliştirir, yeni eserler ortaya koyar hem de yazdıklarıyla başkalarının aydınlanmasına vesile olur. Okumayı yaşam biçimine dönüştürebilmemiz ve bunu gelecek nesillere akta...

27 Eylül 2021

2021/2022 Eğitim Öğretim yılı tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun.  Tüm Öğretmen ve Öğrencilerimize başarı dolu yeni bir dönem geçirmelerini diliyoruz.

31 Ağustos 2021

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. 

26 Ağustos 2021

26 Ağustos 1071 ile 30 Ağustos 1922 Zafer Bayramı dolayısı ile Sultan Alparslan ve askerlerini, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızı korumak için bugün de canlarını feda eden kahraman tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

26 Ağustos 2021

Anadolu'nun, aziz milletimizin anavatanı haline gelmesine vesile olan Malazgirt Zaferi'nin yıl dönümünü kutluyoruz. Hakanımız Sultan Alparslan'ı rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Kanlarıyla destan, cesaretleriyle tarih yazarak bize vatan bırakan tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyoruz. Ruhları ...

26 Ağustos 2021

Vip Transfer hizmetinde üstün deneyim ve son model ultra lüx tasarlanmış araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi gideceğiniz noktaya konfor ve güven içerisinde vip transfer gerçekleştiriyoruz. Vip Transfer hizmetinden havalimanı transfer ve bir noktadan başka bir noktaya&nbs...

26 Ağustos 2021

Hain terör örgütünün, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimine karşı, demokrasimizi ve vatanımızın birlik beraberliğini korumak için şehit olan tüm vatandaşlarımızı 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nde bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. ...

28 Haziran 2021

26 Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü’nün, geleceğimiz olarak gördüğümüz evlatlarımızı uyuşturucu madde bağımlılığından korumak adına yürütülen çalışmaların başarıya ulaşması için bir vesile olmasını temenni ediyor, tü...

23 Haziran 2021

Türkiye’nin en köklü ve en büyük spor kulüplerinden biri olan şehrimizin en büyük markası Konyaspor’umuz bugün itibariyle 99 yılı geride bıraktı. Konyaspor’umuza olan sevgimiz ve desteğimiz sonsuza kadar yaşayacaktır. 100. yılın kutlu olsun!

23 Haziran 2021

aba sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş, hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, iyiliğin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutlarız. ...

17 Haziran 2021

Topraklarımıza saygı duyarak, bolluklarını ve güzelliklerini koruyarak sürdürülebilir bir gelecek inşa edelim.          Daha yeşil, daha temiz, daha güzel bir dünyada yaşamak umuduyla, Dünya Çölleşme ve Kuraklık ile Mücadele Günü'nde tüm vatandaşl...

17 Haziran 2021

Toplum, yaşlıları gözeten ve nasıl şefkatli ve dürüst olunacağını bilen insanlara ihtiyaç duyar. Topluma, ailesine emek veren yaşlı büyüklerimizi koruyalım, güçlendirelim, destekleyelim. Yaşlı akrabalarımıza, komşularımıza güçlü bir sosyal destek sağlayalım, onları yalnız bırakmayalım!...

17 Haziran 2021

Gönüllü kan bağışçısı olmak demek; sağlıklı her insanın hayat kurtarması adına, insanların yaşaması için sunmuş oldukları en güzel hediyedir. Dünya Gönüllü Kan Bağışçılar gününde tüm gönüllüleri tebrik ediyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz. ...

17 Haziran 2021

Türkiye’nin kalbi #BizimÇocuklar için atacak. A Milli Futbol Takımımıza bugün başlayacak. #EURO2020 mücadelelerinde başarılar diliyoruz. Sizlere inancımız tam! @MilliTakimlar #TUR

17 Haziran 2021

Günümüzde ne yazık ki milyonlarca çocuk, fiziksel, zihinsel, eğitsel, sosyal, duygusal ve kültürel gelişimlerine zarar veren ve ulusal yasalar ile uluslararası standartlara aykırı koşullarda,  çalışmak zorunda bırakılmaktadır.   Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, sağlıklı, sosy...

07 Haziran 2021

ÇEVRENİ KORU, GELECEĞİ KORU! Çevremizdeki canlıların yaşam hakkına saygı duyalım! "Bir ulusun gerçek zenginliği, ağaç örtüsüyle ölçülebilir"  Hepimiz çevre bilinci sahibi olduğumuzda her yer cennete dönüşecektir. Herkesin sağlıklı, temiz ve zarar g&oum...

07 Haziran 2021

SAĞLIKLI YAŞAM, SAĞLIKLI ÇEVRE İLE OLUR! Çevre konusunda toplumsal duyarlılığın artarak devam etmesi, gelecek nesillere yaşanılabilir, sağlıklı, yeşil ve temiz bir dünya bırakılması temennisi ile Dünya Çevre Günü'nüzü kutlarız. Temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya, yeşil bir...

02 Haziran 2021

Hayatın kendisinden ilham alarak, sizler için; hep birlikte ilerliyoruz. Bizleri geleceğe taşıyacak, birlikteliğimizi sürekli güçlendirecek ve her alanda bizleri daha başarılı kılacak olan değerlerimizle birlikte sürekli doğru yönde ilerliyoruz. 

02 Haziran 2021

“Kostantîniyye elbette fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandandır! Onu fetheden askerler ne güzel askerlerdir!” (Hadis-i Şerif) Hz. Muhammed (S.A.V.) Türk ve Dünya tarihinde çağ açan ve çağ kapatan dönüm noktası olan İstanbul’un fethinin 568. yılını gurur...

25 Mayıs 2021

Müzeler; tarihi, geleceğe taşıyan köprülerdir. Tarih ve kültür mirasımızın korunmasında görev alan, insanlık mirasını koruyan müze çalışanları başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın Müzeler Haftası’nı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyoruz. ...

18 Mayıs 2021

Terör Devleti İsrail’in Mübarek Ramazan ayında Mescid-i Aksa’da ibadet eden Filistinli kardeşlerimize, İsrail polisinin ve askerinin gerçekleştirdiği saldırıları şiddetle kınıyor, Gazze'deki kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralı olanlarına acil şifalar diliyoruz. Bu insanlık dışı olay karşısında Filistinli kar...

18 Mayıs 2021

MUTLU BAYRAMLAR! Sevdiklerimiz ile hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramımız kutlu olsun!  

18 Mayıs 2021

Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan, değerli Hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftasını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dileriz.

10 Mayıs 2021

Engelliler Haftası vesilesiyle engelli kardeşlerimize ve onların her zaman yanlarında olan fedakâr ailelerine sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyoruz. Bizlerde her zaman sevgimizle birlikte sizlerleyiz. En büyük engel sevgisizliktir.   

10 Mayıs 2021

PAHA BİÇİLEMEYEN TEK ŞEY ANNE SEVGİSİDİR. Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın; en masum ve temiz duyguların timsali annelerimizin, Anneler Gününü kutluyoruz

30 Nisan 2021

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenIi bir geIecek için mücadeIe günüdür. Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.  

27 Nisan 2021

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sürekli yenilenerek hizmet kalitemizi ve marka değerimizi yükseltmeyi başardık. Bu uzun yolda bizler, hep sizlerden ilham alarak ilerledik. Sizler için hep daha iyisini yapmaya çalıştık. Bugün ise gururla 24. yılımızı kutluyoruz.

22 Nisan 2021

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101. Yıldönümünü ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

19 Nisan 2021

Yeni yüzyılın en önemli kalkınma başlıklarından biri olan turizm, ülkemizin zenginleşmesi, tanıtılması, devletimizin güçlenmesi, insanımızın refah içinde mutlu bir şekilde yaşayabilmesi için büyük bir öneme sahiptir. “Turizm Haftası” münasebetiyle turizm sektörü m...

14 Nisan 2021

Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V.)'in dünyaya teşrifleri münasebetiyle idrak ettiğimiz bu haftanın, Peygamberimizin güzel ahlâkını daha iyi anlamamıza ve yaşamamıza vesile olmasını diliyoruz.

06 Nisan 2021

Yollardan zirveye ulaşan başarımızın hikayesindeki en büyük ilhamımız sizlersiniz. Sizler için daha iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bugün ise gururla 24. yılımızı kutluyoruz. Teşekkürler

24 Mart 2021

Kurulduğumuz günden beri güvenli ve hijyenik  yolculuk sağlamak için hizmet kalitemizi ve marka değerimizi yükseltmeyi başardık. Sizler için daha iyisini yapmaya devam edeceğiz. Bugün gururla 24. yılımızı kutluyoruz.

11 Ocak 2021

Lüks araç filomuzla güvenli, konforlu ve hijyenik yolculuk sağlamak için 24 yıldır hizmet vermekteyiz. Sonsuz güven, eşsiz kalite ile Çiçek Turizm, her zaman sizlerin hizmetinizde olacaktır.  

11 Ocak 2021

Lüks araç filomuzla güvenli, konforlu ve hijyenik yolculuk sağlamak için 24 yıldır hizmet vermekteyiz. Sonsuz güven, eşsiz kalite ile Çiçek Turizm, her zaman sizlerin hizmetinizde olacaktır.  

06 Temmuz 2020

BUGÜN DEĞİL HERGÜN SAĞLIĞINIZI ÖNEMSEDİĞİMİZ SİZ DEĞERLİ ÇİÇEK TURİZM KULLANICILARININ GÖNLÜ RAHAT OLSUN İSTİYORUZ. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ PANDEMİ SÜRECİNDE, SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ. ARAÇLARIMIZ GÜNLÜK OLARAK DEZENFEKTE EDİLEREK, EN ÜST DÜZEYDE HİJYENE UYGUN...

06 Temmuz 2020

Sakarya’nın Hendek ilçesinde Havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.